על המיזם

מיזם "ההורים" מרכז ומנגיש מידע על כל מה ש"ילדים" צריכים כדי לעזור להורים להזדקן בכבוד גם כשאנחנו חיים בחו"ל וההורים בארץ.  "כל מה שצריך" כולל מידע ושירותים מייעוץ משפטי, עזרה סוציאלית, זכאות ומימוש זכויות, הפגת הבדידות, ועד להזמנת טכנאי לתיקון המזגן או שרברב, ודרכים להתמודד עם תופעות זקנה שונות כגון דמנציה. בנוסף, אנחנו מרכזים מידע שיכול לעזור כשמבקרים בארץ – הסעות משדה התעופה, דיור, השכרת רכב וכו'.

הדגש שלנו הוא על מידע מאומת, אמינות ושירות יעיל. כדי שזה יקרה, אנו משוחחים עם כל מפרסם באופן אישי, ונעזרים בחברי הקהילה לטובת כתיבת חוות דעת, ודירוג של נותני השירותים.

למה חשוב לרכז את המידע?

אין ספק שכמות המידע הקיים כיום ברשת בכל תחום הוא רב ומגוון. אבל אחת הבעיות המרכזיות במציאת מידע, נובעת מהעובדה שאנחנו לא יודעים מה לחפש או איפה להתחיל…. וכשכבר מצאנו האם המידע עדכני ? אמין ?

המטרה שלנו באתר ההורים הייתה להשתמש בחוכמת ההמונים ולמנף את הידע הנצבר והאמין במקום אחד.  במקביל עובד צוות המיזם עם רשויות, ארגונים וחברות בארץ במטרה להנגיש ולהקל על תושבי חוץ את קבלת המידע והשירותים.

ריכוז המידע מאפשר חיפוש קל ומהיר ומציאת תשובות בתחומים רבים. המגוון הנרחב של נותני השירותים והמפרסמים באתר, מאפשר בחירה של נותן השירות המתאים ביותר, בד בבד עם מציאת מידע התואם את הצרכים.

מדיה

עוזרים לחולה דמנציה?

לישראלים החיים בחו”ל והוריהם בארץ

קבלת מידע ישיר בנושאי פנסיה, צוואות, שירותי רפואה, ביקורים בארץ ועוד.
סקירות שונות של אפשרויות טיפול, אשפוז, ימי כיף, סיוע משפטי.
הטבות כספיות בלעדיות למגוון מוצרים ושירותים.
מפגשים מקוונים עם מומחים בנושאים רלוונטיים.