מי אנחנו

בתמונה: אנחנו עם אמא בבית בתל-אביב. בערך 25 שנים לפני הרילוקיישן.
בתמונה: אנחנו עם אמא בבית בתל-אביב. בערך 25 שנים לפני הרילוקיישן.

אנחנו אח ואחות, ישראלים ברילוקיישן. הורינו מזדקנים בארץ. בשנים האחרונות הבנו שההורים שתמיד תמכו ועזרו לנו, עכשיו צריכים שנעזור להם. העזרה היא מניהול חשבונות בנק, קבלת עזרה ממוסדות שונים, טיפול רפואי, תיקונים בבית, אוכל ו… כל פעם עוד משהו שדורש טיפול. מתוך שיחות עם חברים הבנו שהמרחק לא חייב להיות של אלפי קילומטרים. אותם צרכים קיימים גם אצל ישראלים החיים בארץ.

הבנה זו הובילה אותנו להקמת המיזם ולחבירה עם שני יזמים המתגוררים בישראל.  ביחד חיפשנו, אספנו, תייגנו וקשרנו קשרים באמצעותם הצלחנו ליצור מערכת תומכת שמקלה על המשפחה המרוחקת, ועוזרת לנו לעזור להורים בארץ להזדקן בכבוד. יום יום אנו מוסיפים ומרחיבים  את המיזם והאתר ואת המידע החיוני שבו.

 

נשמח לשמוע מכם איזה מידע חשוב מצאתם באתר, ומה עוד כדאי להוסיף         

ליאור הרמתי
האח הקטן

 יזם וממציא שייסד וניהל מספר חברות מאז תחילת שנות ה-80. ליאור ליווה מוצרים טכנולוגיים חדשניים משלב הרעיון עד לשיווק. ליאור היה והינו חבר דירקטוריון של חברות שונות ולקח חלק גם בפיתוח עסקי וניהול.

ליאור היה ממקימי חברת ווקלטק (1985), מחלוצות טכנולוגית הקול באינטרנט. ליאור ושותפו פיתחו קול למחשב אישי והיו הראשונים שהוציאו לשוק טלפון אינטרנטי. חברת ווקלטק היתה החברה הישראלית הראשונה שנסחרה בנסד”ק. ליאור עסק גם בפיתוח מכשור רפואי, ייעוץ משפטי והוא שותף בפטנטים רשומים שונים.  הוא זכה בפרס VON VISIONARY AWARD ונבחר כאחד מ-100 האנשים החשובים בתחום הטלפוניה האינטרנטית על ידי PULVER.COM

כיום הוא עוסק בהנגשת פיתוח גופני ותזונה נכונה ללקוחות מרוצים ברחבי העולם (ומדורג דאן 2 בקראטה). ליאור גר בצפון ניו ג’רזי שבארצות הברית שם גדלו שלושת ילדיו הבוגרים. בזמנו הפנוי ליאור מבשל אוכל טעים, מתעמל ומטפל בשני חתולים.

ליתי הרמתי
האחות הגדולה

ליתי היא תל-אביבית שחיה בארצות הברית, חוקרת בתחום מדעי הים. בוגרת אוניברסיטאת בן-גוריון ותואר מתקדם מאוניברסיטת בר-אילן באקולוגיה ימית. עובדת באוניברסיטאת ראטגרס, בניו ג’רזי.

בנוסף עוסקת בהתנדבות בחינוך סביבתי ומדע אזרחי. היא חברה מייסדת וסגנית הנשיא בעמותה מקומית וסגנית יושב הראש של הוועדה לאיכות הסביבה בעיר. היא שותפה מייסדת ומנהלת של ‘שבוע העשים’, פרוייקט מדע אזרחי חובק עולם שמטרתו איסוף נתונים על תפוצה של מיני עשים בנוסף להנגשה של נושא שמירת הטבע לילדים בכל הגילאים 

ליתי גרה במרכז ניו ג’רזי שבארצות הברית, היא אמא לשני ילדים בוגרים, ובזמנה הפנוי מבשלת אוכל טעים (בעיקר צמחוני), מטיילת, סורגת, קוראת, ומצייתת לשני חתולים.

עינת רוטר נוי
סמכ’ל פיתוח עסקי

עינת שימשה במשך שנים בתפקידים בכירים בחברות מובילות בתחומי השיווק והתפעול והובילה תהליכים חוצי ארגון להגדלת הרווחיות שיפור השירות והתפעול.

בהיבט העסקי: מנכ”לית “זווית עגולה” שעוסקת בעולמות ניהול הלקוח. החברה מלווה במשך שנים חברות גדולות מתחומים מגוונים בעולמות התוכן של ניהול לקוח ותפיסת העובד כלקוח.

הליווי נוגע בעולמות זיהוי צרכי לקוח ובהתאמה בניית מסעות לקוח, תכניות נאמנות, אפיון ליווי והקמה של מועדוני לקוחות ועוד 

ובאישי, מקור האנרגיה שלי הוא המשפחה שמאפשרת לי לעוף על אתגרים ולהמריץ את האדרנלין בכל דרך אפשרית מצניחה חופשית, סנפלינג, מכוניות מרוץ, הטסת מטוס וכל דבר שתעלו בדעתכם… כתחביב ,שחקנית כדורשת ומתנדבת בעמותות שונות. אוהבת לבלות ליהנות מהחיים ומאמינה במוטו ש”החיים הם כאן ועכשיו”.

גל הלפרין
סמנכ’ל מכירות

גל שימש במשך שנים כאחד השותפים בחברת Synergy אשר ביצעה פרויקטים רבים לאורך תקופה ארוכה בעולמות התוכן של ניהול לקוח והקמת מועדוני לקוחות.

לאורך שנותיו צבר ניסיון עשיר בהובלת תהליכים חוצי ארגון אשר הובילו לגידול רציף ומשמעותי זאת בגופים המובילים במשק הישראלי בתחומי התקשורת, התעופה, הקמעונאות והפיננסים

המוטו שלי: בסופו של יום כולנו לקוחות ואנו רק רוצים שיאהבו אותנו. חברה שתשכיל להפנים תצליח לייצר נאמנות מצד לקוחותיה.

וקצת עלי באופן אישי: המשפחה במקום הראשון והיא זו שמעניקה את הכח לעשות את הכל. בזמני הפנוי אוהב לטייל בעיקר טיולי ג’יפים בישראל ומחוצה לה.

אביטל ספיבק
מנהלת תמיכה טכנית

אביטל חיה בניו ג’רזי ועוזרת מרחוק להוריה במרכז הארץ. היא מהנדסת חשמל ומחשבים, בוגרת הטכניון. לאביטל נסיון כל מעל 15 שנים בהוראה, גם לקבוצות וגם פרטני. היא מתמחה בהדרכת מבוגרים ברזי הטכנולוגיה ומעניקה להם את הבטחון להשתמש במחשב וטלפון ביעילות ובבטחה. אביטל מלווה את מיזם “ההורים” מתחילתו בעזרה טכנית מאחורי הקלעים של האתר ומפגשי הזום. לפרטים על הקורסים שאביטל מלמדת וליצירת קשר – לחצו כאן. 

לישראלים שהוריהם בארץ

קבלת מידע ישיר בנושאי פנסיה, צוואות, שירותי רפואה, ביקורים בארץ ועוד.
סקירות שונות של אפשרויות טיפול, אשפוז, ימי כיף, סיוע משפטי.
הטבות כספיות בלעדיות למגוון מוצרים ושירותים.
מפגשים מקוונים עם מומחים בנושאים רלוונטיים.
כל החדשות מארץ בעמוד אחד!