אנחנו אח ואחות, ישראלים ברילוקיישן. הורינו מזדקנים בארץ. בשנים האחרונות הבנו שההורים, שתמיד תמכו ועזרו לנו, עכשיו צריכים שנעזור להם. החל מניהול חשבונות בנק, קבלת עזרה ממוסדות שונים, טיפול רפואי, תיקונים בבית, אוכל ו… כל פעם עוד משהו שדורש טיפול. חיפשנו ואספנו מידע, קשרנו קשרים והצלחנו ליצור מערכת תומכת בארץ שעוזרת להורים להזדקן, אם לא בשמחה, לפחות בכבוד. הקמנו את האתר כדי להקל על אחרים במצבנו שמחפשים מידע כדי לעזור להורים מרחוק. נישמח לשמוע מכן איזה מידע חשוב מצאתן באתר, ומה עוד כדאי להוסיף

בתמונה – אנחנו עם אמא, בבית בתל-אביב, בערך 25 שנים לפני הרילוקיישן


ליאור הרמתי, האח הקטן

הוא יזם וממציא שייסד וניהל מספר חברות מאז תחילת שנות ה-80. ליאור ליווה מוצרים טכנולוגיים חדשניים משלב הרעיון עד לשיווק. ליאור היה והינו חבר דירקטוריון של חברות שונות ולקח חלק גם בפיתוח עסקי וניהול. הוא היה ממקימי חברת ווקלטק, מחלוצי טכנולוגית הקול באינטרנט. כבר ב-1985 פיתחו ליאור ושותפו בווקלטק לוח קול למחשב אישי ומספר שנים לאחר מכן היו הראשונים שהמציאו והוציאו לשוק טלפון אינטרנטי. החברה הונפקה ב-1996 בנסד"ק. מאז ליאור עסק בתחומי טכנולוגיה שונים כולל פיתוח של מיכשור רפואי וייעץ לחברות ומיזמים עסקיים כמו גם בתביעות משפטיות. ליאור שותף בפטנטים רשומים שונים.

ליאור ניבחר כאחד מ-100 האנשים החשובים בתחום הטלפוניה האינטרנטית על ידי העיתון המוביל בתחום, והוא זוכה בפרס "VON Visionary Award" by Pulver.com

כיום הוא עוסק בהנגשת פיתוח גופני ושינוי דפוסי התנהגות לדרך חיים בריאה ותזונה נכונה ללקוחות מרוצים ברחבי העולם (ומדורג דאן 2 בקראטה).   ליאור גר בצפון ניו ג'רזי שבארצות הברית שם גדלו שלושת ילדיו הבוגרים. בזמנו הפנוי ליאור מבשל אוכל טעים, מתעמל ומטפל בשני חתולים.

ליתי הרמתי, האחות הגדולה

היא חוקרת בתחום מדעי הים. בוגרת אוניברסיטאת בן-גוריון עם תואר באקולוגיה ותואר מתקדם מאוניברסיטת בר-אילן באקולוגיה ימית. עובדת באוניברסיטאת ראטגרס, בניו ג'רזי ושותפה במחקרים על חשיבות של מיקרו-אורגניזמים, כולל וירוסים, במחזור הפחמן העולמי, השפעה של שינויי אקלים על שוניות אלמוגים, מציאת תרופות פוטנציאליות (עם דגש על תרופות למחלת הסרטן) במטבוליטים של יצורים ימיים ועוד.

בנוסף ליתי עוסקת בהתנדבות בחינוך סביבתי ומדע אזרחי. היא חברה מייסדת וסגנית הנשיא בארגון סביבתי ללא מטרות רווח והיתה חברת בוארד של ארגונים נוספים. היא סגנית היושב ראש של הוועדה לאיכות הסביבה בעיר איסט ברונסוויק שבניו ג'רזי. היא שותפה מייסדת ומנהלת של 'שבוע העשים', פרוייקט מדע אזרחי חובק עולם שמטרתו איסוף נתונים על תפוצה של מיני עשים בנוסף להנגשה של נושא שמירת הטבע לילדים בכל הגילאים.  

ליתי גרה במרכז ניו ג'רזי שבארצות הברית, היא אמא לשני ילדים בוגרים, ובזמנה הפנוי מבשלת אוכל טעים (בעיקר צמחוני), סורגת, קוראת, ומצייתת לשני חתולים.


%d בלוגרים אהבו את זה: