מי אנחנו

בתמונה: אנחנו עם אמא בבית בתל-אביב. בערך 25 שנים לפני הרילוקיישן.
בתמונה: אנחנו עם אמא בבית בתל-אביב. בערך 25 שנים לפני הרילוקיישן.

אנחנו אח ואחות, ישראלים ברילוקיישן. הורינו מזדקנים בארץ. בשנים האחרונות הבנו שההורים שתמיד תמכו ועזרו לנו, עכשיו צריכים שנעזור להם. העזרה היא מניהול חשבונות בנק, קבלת עזרה ממוסדות שונים, טיפול רפואי, תיקונים בבית, אוכל ו… כל פעם עוד משהו שדורש טיפול. הבנה זו הובילה אותנו להקמת המיזם ולחבירה עם שני יזמים המתגוררים בישראל. ביחד חיפשנו, אספנו, תייגנו וקשרנו קשרים באמצעותם הצלחנו ליצור מערכת תומכת שמקלה על המשפחה המרוחקת, ועוזרת לנו לעזור להורים בארץ להזדקן בכבוד.יום יום אנו מוסיפים ומרחיבים  את המיזם והאתר ואת המידע החיוני שבו. נשמח לשמוע מכם איזה מידע חשוב מצאתם באתר, ומה עוד כדאי להוסיף.             

ליתי הרמתי, האחות הגדולה

היא חוקרת בתחום מדעי הים. בוגרת אוניברסיטאת בן-גוריון עם תואר באקולוגיה ותואר מתקדם מאוניברסיטת בר-אילן באקולוגיה ימית. עובדת באוניברסיטאת ראטגרס, בניו ג'רזי ושותפה במחקרים על חשיבות של מיקרו-אורגניזמים, כולל וירוסים, במחזור הפחמן העולמי, השפעה של שינויי אקלים על שוניות אלמוגים, מציאת תרופות פוטנציאליות (עם דגש על תרופות למחלת הסרטן) במטבוליטים של יצורים ימיים ועוד.

בנוסף ליתי עוסקת בהתנדבות בחינוך סביבתי ומדע אזרחי. היא חברה מייסדת וסגנית הנשיא בארגון סביבתי ללא מטרות רווח והיתה חברת בוארד של ארגונים נוספים. היא סגנית היושב ראש של הוועדה לאיכות הסביבה בעיר איסט ברונסוויק שבניו ג'רזי. היא שותפה מייסדת ומנהלת של 'שבוע העשים', פרוייקט מדע אזרחי חובק עולם שמטרתו איסוף נתונים על תפוצה של מיני עשים בנוסף להנגשה של נושא שמירת הטבע לילדים בכל הגילאים.

ליתי גרה במרכז ניו ג'רזי שבארצות הברית, היא אמא לשני ילדים בוגרים, ובזמנה הפנוי מבשלת אוכל טעים (בעיקר צמחוני), סורגת, קוראת, ומצייתת לשני חתולים. 

ליאור הרמתי, האח הקטן

הוא יזם וממציא שייסד וניהל מספר חברות מאז תחילת שנות ה-80. ליאור ליווה מוצרים טכנולוגיים חדשניים משלב הרעיון עד לשיווק. ליאור היה והינו חבר דירקטוריון של חברות שונות ולקח חלק גם בפיתוח עסקי וניהול. הוא היה ממקימי חברת ווקלטק, מחלוצי טכנולוגית הקול באינטרנט. כבר ב-1985 פיתחו ליאור ושותפו בווקלטק לוח קול למחשב אישי ומספר שנים לאחר מכן היו הראשונים שהמציאו והוציאו לשוק טלפון אינטרנטי. החברה הונפקה ב-1996 בנסד"ק. מאז ליאור עסק בתחומי טכנולוגיה שונים כולל פיתוח של מיכשור רפואי וייעץ לחברות ומיזמים עסקיים כמו גם בתביעות משפטיות. ליאור שותף בפטנטים רשומים שונים.

ליאור ניבחר כאחד מ-100 האנשים החשובים בתחום הטלפוניה האינטרנטית על ידי העיתון המוביל בתחום, והוא זוכה בפרס "VON Visionary Award" by Pulver.com

כיום הוא עוסק בהנגשת פיתוח גופני ושינוי דפוסי התנהגות לדרך חיים בריאה ותזונה נכונה ללקוחות מרוצים ברחבי העולם (ומדורג דאן 2 בקראטה).   ליאור גר בצפון ניו ג'רזי שבארצות הברית שם גדלו שלושת ילדיו הבוגרים. בזמנו הפנוי ליאור מבשל אוכל טעים, מתעמל ומטפל בשני חתולים.

הנציגים שלנו בארץ:

עינת רוטר-נוי

עינת שימשה במשך שנים בתפקידים בכירים בחברות מובילות בתחומי השיווק והתפעול והובילה תהליכים חוצי ארגון להגדלת הרווחיות שיפור השירות והתפעול.

בהיבט העסקי: מנכ"לית "זווית עגולה" שעוסקת בעולמות ניהול הלקוח. החברה מלווה במשך שנים חברות גדולות מתחומים מגוונים בעולמות התוכן של ניהול לקוח ותפיסת העובד כלקוח.

הליווי נוגע בעולמות זיהוי צרכי לקוח ובהתאמה בניית מסעות לקוח, תכניות נאמנות, אפיון ליווי והקמה של מועדוני לקוחות ועוד 

ובאישי, מקור האנרגיה שלי הוא המשפחה שמאפשרת לי לעוף על אתגרים ולהמריץ את האדרנלין בכל דרך אפשרית מצניחה חופשית, סנפלינג, מכוניות מרוץ, הטסת מטוס וכל דבר שתעלו בדעתכם… כתחביב ,שחקנית כדורשת ומתנדבת בעמותות שונות. אוהבת לבלות ליהנות מהחיים ומאמינה במוטו ש"החיים הם כאן ועכשיו"

גל הלפרין

גל שימש במשך שנים כאחד השותפים בחברת Synergy אשר ביצעה פרויקטים רבים לאורך תקופה ארוכה בעולמות התוכן של ניהול לקוח והקמת מועדוני לקוחות.

לאורך שנותיו צבר ניסיון עשיר בהובלת תהליכים חוצי ארגון אשר הובילו לגידול רציף ומשמעותי זאת בגופים המובילים במשק הישראלי בתחומי התקשורת, התעופה, הקמעונאות והפיננסים

המוטו שלי: בסופו של יום כולנו לקוחות ואנו רק רוצים שיאהבו אותנו. חברה שתשכיל להפנים תצליח לייצר נאמנות מצד לקוחותיה.

וקצת עלי באופן אישי: המשפחה במקום הראשון והיא זו שמעניקה את הכח לעשות את הכל. בזמני הפנוי אוהב לטייל בעיקר טיולי ג'יפים בישראל ומחוצה לה

%d בלוגרים אהבו את זה: