שיחות סלון – מפגש חודשי עם מומחים בסוגיות הגיל השלישי

שיחות סלון היא סדרת פגישות חודשיות בהן מארחות מענית שלזינגר מ"מענית קייר" וליתי הרמתי ממיזם "ההורים" מומחים בתחומים שונים שקשורים באורח חיים ועזרה לבני הגיל השלישי.

המפגש הבא: מטפלים זרים, מה חשוב לדעת עם אריאלה בן צור יום ראשון, 20 בדצמבר, 17:00 – שעון ישראל


המפגש השביעי התקיים ב-29 בדצמבר 2020 

אירחנו את פרופ' גבי ברבש בשיחה על ניהול תיק רפואי ועל דרך העבודה וצוות הרופאים של חברת קונסוליום. פרופ' ברבש ענה על שאלות המשתתפים בנושא וירוס הקורונה.המפגש הששי התקיים ב-25 באוקטובר 2020 

אירחנו את דפנה גולן-שמש, מנהלת מחלקות בית השמש, דיור מוגן לאנשים שחיים עם דמנציה. דפנה דיברה על אפשרויות מגורים וטיפול באנשים עם דמנציה.


המפגש החמישי התקיים ב-4 באוקטובר 2020 

בסלון שלנו התארחה עורכת הדין רקפת שפיים. רקפת מצויה בתחום הדיור המוגן מעל עשור נחשבת לאחת מעורכות הדין הבולטות בתחום. במפגש רקפת הסבירה את ההבדלים בין דיור מוגן לבית אבות ומה השתנה בתקופת משבר הקורונה


המפגש הרביעי התקיים ב-13 בספטמבר 2020 

לכבוד ראש השנה אירחנו את דפנה ארמוני ומירית בלקן. השנה כולנו חוגגים קצת אחרת, ומענית הציעה רעיונות לפעילות משפחתית כשחוגגים בניפרד. מירית הקריאה את 'שיר ללא שם' וביחד חשבנו מה השיר אומר לכל אחת/ד מאיתנו. דפנה בירכה לשנה החדשה והקריאה את השיר "זה תלוי רק בנו" ולסיום צפינו בשיר "שנה טובה" בביצוע דפנה ארמוני, ליילה מלקוס ואלי צרויה.


המפגש השלישי התקיים ב-30 באוגוסט 2020 

במפגש התארחה סימה לבני – רוקחת יועצת – מנהלת "המרכז לייעוץ תרופתי אישי" ומחברת הספר "לעשות סדר בתרופות בעידן שבו המידע אינסופי".
סימה הסבירה על החשיבות של סקירה תקופתית של כל התרופות ותוספי התזונה שאדם לוקח, כדי להבטיח שכלם נחוצים, בטוחים, יעילים ומועדי הלקיחה נכונים. 


המפגש השני התקיים ב-26 ביולי 2020

בפגישה אירחנו את רוני אפשטיין, מייסד ושותף במיזם ממואפ. מה זה ממואפ?


המפגש הראשון התקיים ב-28 ביוני 2020

במפגש התארח אלון קמחי מנכ'ל עזרים דיגיטל

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: